Strategie zakłady piłkarskie

Strategie zakłady piłkarskie

W dzisiejszych czasach istnieje wiele strategii zakłady piłkarskie, które naprawdę mogą przynieść zysk dla gracza. Najbardziej proste do zrozumienia, są następujące:

Wynik meczu zakłady strategii

Jest to jeden z najbardziej popularnych strategii zakłady sportowe nożnej powszechnie stosowanych przez gracza. Także Odświeżacze wolą tę strategię. I doświadczonego gracza w rzeczywistości przyznać, że jest wiarygodnym strategią. Wynik meczu Zakłady strategii oznacza, że ​​trzeba przewidzieć wynik tego lub innego Match – wygranej w pierwszym lub drugim zespołem lub nawet remis. mark Bukmacherzy takie efekty jak 1, 2 i X. Zawsze należy pamiętać, że w niektórych wydarzeniach, wynik może zawierać dodatkowy czas oraz w innych – tylko normalny czas. Warianty tego rodzaju sportingbet strategii nożnej to jedna drużyna nie straci (1x lub 2x), jedna z drużyn wygra (nie będzie remisu) – 12. Zazwyczaj kursy nie są bardzo wysokie, a takie zakłady są włączone do ekspresowych zakładów.

Prawidłowy wynik licytacji

Ten rodzaj strategii obstawiania piłki nożnej jest bardzo trudne do przewidzenia, ale przyciąga graczom ze względu na „smacznych” kursów. Jeśli powiesz dokładnie prawidłowy wynik meczu, można pomnożyć sumę zakład w 5-6 dobie nawet więcej. Jest możliwe, aby zakłady na kilka różnych wariantów wynikiem jednego i tego samego meczu i ze względu na ogromną wygraną będzie odzyskać wszystkie swoje wydatki bet at home zakładów i zapisać całkiem niezły zysk.

Połowa czasu / strategii w pełnym wymiarze czasu

Jest to jeden z najbardziej interesujących strategii obstawiania piłki nożnej. Do gracza należy przewidzieć, jak będzie w pierwszej połowie meczu, a cała bramka meczu. Rozpowszechnione są zakłady, gdzie ostatecznie silniejszy zespół bawi się zbyt słaby. Wysokie kursy są podane w betclic pierwszej połowie remis i ulubionym wygranej w całym meczu. Wynika to z faktu, że dzięki doskonałej sprawności fizycznej, powodzenia i jechać wiele słabszych może utrzymać remis w pierwszej połowie, ale dlatego, że w piłce nożnej jest słaby traci po przerwie. Odświeżacze mogą korzystać czasowe Match – raczej zyskiem i ciekawą rodzaj strategii obstawiania piłki nożnej.

Powyżej / Poniżej Betting

Jest to jeden z bardziej rozpowszechniony wariant nożnej strategia licytacji. Nie ma nic o niej trudne. Trzeba tylko przewidzieć, ile goli drużyny zdobędzie. Wspólna ogółem dla całego meczu 2.5. Teraz jest to możliwe, aby znaleźć specjalne programy, które monitorują ruchy sumy od momentu ich pojawienia się w kolejce bukmacherów i aż do początku wydarzenie sportowe. Po przeanalizowaniu tych zmiennych, będzie w stanie dokonać słuszną decyzją o wiele prostsze i pomoże Ci zyskać.

Wysyłając piłkarskiego strategii zakładów

Wariant ze strategii obstawiania piłki nożnej, który zakłada analizę zespołów dyscypliny podczas ostatnich meczów jest możliwe wysyłanie off z piłkarzem. Wariant ten jest ignorowany przez zdecydowaną większość gracza, ale absolutnie niesłusznie. Jeśli nie popełnisz błąd i piłkarz wyrzucony z boiska, będzie można wygrać trzy razy tyle trzeba umieścić zakład.

Do tej strategii prawdziwe bitwy piłkarskie są zazwyczaj wybranego – Classic Grands walk (Barcelona-Real, Manchester United-Chelsea i inne), gdzie namiętności uruchomienia wysokie od samego początku i aż do ostatniej chwili i gdzie możliwość wysyłania off jest bardzo wysoka ,

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej strategii za prawdziwe, nie zapomnij, aby zwrócić uwagę na postać z sędziego głównego, który może wpłynąć znacząco na meczu. Należy zwrócić uwagę na średnią liczbę czerwonych kart dał w swojej karierze i konkretnej pory roku, jest on uważany za ścisłe sędzia czy nie, itp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *